zdjęcia były robione praktycznie równy rok temu bo 18 marca 2012. niby tyle rzeczy się wydarzyło przez ten rok,tyle się pozmieniało a jednak wszystko jest takie same. nadal sie kochamy i tygodnia bez siebie nie wytrzymamy.różni się jedynie pogoda.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz