sobota, 16 marca 2013


‎zdjęcia były robione praktycznie równy rok temu bo 18 ‎marca ‎2012. niby tyle rzeczy się wydarzyło przez ten rok,tyle się pozmieniało a jednak wszystko jest takie same. nadal sie kochamy i tygodnia bez siebie nie wytrzymamy.różni się jedynie pogoda.



Dobrze cię znam, minęło przecież tyle lat. Gdy jesteś tu, to jak w garści trzymałbym cały świat .




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz