czwartek, 27 czerwca 2013
spotkanie po latach, czyli zdjęcie z przedszkola 13 lat później
poniedziałek, 17 czerwca 2013
prawiewakacyjnenapiąteczce!
brakowało mi tych rozmów o czarnobylu, drugiej wojnie światowej i o niebu ombre <3
poniedziałek, 3 czerwca 2013
.
Przyjaźń to najwyższa forma Miłości jaką można obdarzyć drugiego człowieka.
Nowsze posty
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)